Menü
Anasayfa
Kurumsal
Denetim
Danışmanlık
Raporlar
Çözüm Ortakları
Referanslar
Sorgulamalar
Linkler
Haberler & Duyurular
İletişim
Biz Kimiz?

ÖNDER Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş.olarak, hizmet verdiğimiz çeşitli büyüklükteki müşterilerimiz Tarım, Turizm, Gıda, Finansal Kiralama, Enerji, Madencilik, Gayrimenkul Değerleme, Finans, Faktöring, Sigortacılık, Vakıf, Kalkınma Ajansları, AB ve diğer küresel fon projeleri vb. sektörlerde yer almaktadır. 

ÖNDER Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. 1989 yılından bu yana, bağımsız denetim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.  Uluslararası ve ulusal muhasebe ve denetim, ilke, esas ve standartlarına göre hizmet vermektedir. Mesleki bağımsızlık ve etik ilkelere bağlı denetim kadrosu ile rasyonel, etkin ve tarafsız hizmet üretmektedir. 

Toplam kalite anlayışı doğrultusunda müşteri memnuniyetini ve güvenini her dönemde daha üst düzeye çıkarmak için mesleki alandaki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek çalışmalarına yansıtmaktadır. Müşteri gereksinimleri analiz edilerek yararlanabilecekleri hizmet alanı belirlenmekte ve uygun müşteri hizmet planı hazırlanmaktadır.

Hizmetlerimizin kalite ve değerinin doğru algılanabilmesi için etkin iletişim kurulmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerin güvenilirliği, kalitesi ve mesleki sorumluluklarımız da dikkate alınarak hizmet ücretimiz uygun ve adil biçimde belirlenmektedir. Müşterilerimizin, bizden almış oldukları hizmetleri değerlendirmesi, hizmet kalitemizi güçlendirecektir. 

Bu doğrultuda ÖNDER Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. bir denetim kuruluşundan sağlanabilecek en iyi hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir. 

ÖNDER Bağımsız Denetim ve DAnışmanlık A.Ş. denetime yetkili olduğu tüm sektörlerde ve ulusal sınırlar içerisindeki her yerde müşterilerinin karşılaştığı karmaşık sorunlara çözüm doğrultusunda hizmet verir. 

 
Copyright © 2014 Önder Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.